360 Sanal Tur

Firmaya ait ürün ve mekan tanıtımlarının profesyonel ekip ve ekipmanlar aracılığı ile çekimlerinin yapılıp özel programlar yardımıyla render alınarak görsel ortama aktarılmasıdır.

Havadan Sanal Tur

Drone gibi havadan çekim yapan araçlar ile yüksekten çekilen fotoğraflardan panoramik sahneler oluşturulma işlemidir. PrKreatif olarak havadan çekimler ile hastene, otel, okul, fabrika gibi mekanlarının görsellerini alarak web siteleri gibi mecralar için sunumlar hazılıyoruz.

VR Sanal Tur

360 sanal tur ile çekilen videolar VR gözlük adını verdiğimiz materyale uygun şekilde ayarlaması yapıldıktan sonra gözlük yardımı ile izlenmesi işlemine verilen addır.

İç Mekan Sanal Çekimleri

Mekanların 360 derece açıyla fotoğraflarının alınarak sanal ortama alınması işlemidir. PrKreatif olarak mekanlarınızdan çekilen görseller programlar yardımıyla birleştirilip dijitale aktarılır. Böylece hedef kitleniz mekanınızın içerisini istediği yerden başlayarak gezebilir ve mekan hakkında detaylı bilgi sahibi olabilme imkanına ulaşmış olur.

Dış  Mekan Sanal Çekimleri

İstediğiniz dış mekanların profesyonel ekip ve ekipmanlar aracılığı ile panoramşk görsellerinin alınarak program aracılığıyla birleştirilip dijitale aktarılmasıdır. PrKreatif olarak dilediğiniz mekanın fotoğraflarını yukarıdaki işlemlerden geçirerek tanıtımınız için gerekli mecralara aktarılır hale getiriyoruz. Bu şekilde müşteriliniz mekan fark etmeksizin firmanız hakkında bilgiye ulaşabiliyor.