3D Görselleştirme

Ortaya çıkarılması istenen obje veya yapının uç boyuta aktarılma işlemine verilen addır. Günümüzde hemen her alanda ihtiyaç haline gelen ve referans olması için model oluşturulması gereken sektörlerde 3D görselleştirme olmazsa olmazlardandır.

Ürün Modelleme

Marka bünyesine bulunan tüm ürün materyallerinin tanıtımı amacıyla yapılması gereken 3D ürün modelleme işlemi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz ürün modelleme hizmetimiz ile potansiyel müşteri ve hedef kitlenizi etkileyecek ve sizler için iyi bir geri dönüş sağlayacak modelleme görsellerine sizlere sunmaktayız.

İç Mekan Görselleştirme

Markaların hazırlanan 3D modellemelerinin süslendirme , renklendirme, iç mekan ile uyumu gibi diğer tüm işlemlerin kalem kalem işlenip son noktaya getirilme işlemidir. PrKreatif olarak firmaya en uygun şekilde hazırlanan modellemeler üzerinden uygun renk ve süslemeler eşliğinde markanın tanınılırlığına ve işin kalitesine hizmet eden işler ortaya çıkarıyoruz.

Dış Mekan Görselleştirme

Firmalar ve müşteriler yapıların bitmiş hallerini görmek ister. Dış mekan görselleştirme ile göze hitap eder hale gelen tasarımlar markanın güvenilirliğinin artmasına katkı sağlar. PrKreatif olarak dış mekan görselleştirme işlemlerini yaparak gözle görülür kalitede işler ile müşterilerinize hitap edecek görseller oluşturuyoruz.