Konsept Çekimler

İyi bir tecrübeden ortaya güzel işler çıkacağına inandığımız ekibimiz ile, markanızın ihtiyaçları doğrultusunda, bir ürün görselinden daha çok, hedef kitlenin söz konusu ürünü nasıl kullanacağını anlatan konsept fotoğraflar sunuyoruz.

Açıkhava Çekim

Bir markanın dijital mecralarda kullanmak üzere birçok alanda fotoğraf ihtiyaçları vardır. Açıkhava çekimlerinde söz konusu marka veya mekanın sade bir görüntüsünden ziyade konsept eşliğinde düzgün ışık ve hava şartları gibi tüm imkanları birleştirip firmaya hitap eden fotoğraflar çekiyoruz.

Ürün Çekimleri

Ürünlerin serbest piyasada reklam kalitesini ve satışlarının etkileyen en önemli faktör bahsi geçen ürünün fotoğraf kalitesidir. Bu nedenle profesyonellerin elinden çıkmış bir ürün fotoğrafı ile ürün kalitesi ortaya çıkar. PrKreatif olarak kuyumculuktan tekstile gıdadan inşaat sektörüne kadar hemen her alanda ürünlerinizin kalitesini ortaya çıkaran görseller oluşturuyoruz.

Kurumsal Çekim

Her firma kurumsal kimliğini müşterilerine daha açık ve net bir şekilde anlatmak ister. Firmanızın kurumsal yüzünü gösterecek konseptler eşliğinde fotoğraflar çekerek markanızı anlatan bir vitrin oluşturuyoruz. Firmanızın toplantılarından faaliyet alanlarına varıncaya kadar ki çeşitli mekanlardan fotoğraflar çekerek firmanızın en iyi şeklide tanıtılmasına çalışıyoruz.

Havadan Çekim

Havadan çekim denilince akla gelen ya bir vinç yardımı ile ya da yüksek bir binaya çıkarak yapılan çekimler artık eskide kaldı. Drone adını verdiğimiz küçük hava çekim araçları yardımı ile firmanızın ihtiyacı olan görselleri havadan en iyi açı ve ışık gibi etkenleri kullanarak katalog ve web sisti için gerekli olan görselleri sunuyoruz.