Tanıtım Filmi

Hedef kitle ve kamuoyunu bilgilendirmek niyetiyle oluşturulan tanıtım filmleri ürün, hizmet veya kurumu tanıtmak için ortaya çıkan bir iletişim yöntemidir. Yukarıda bahsettiğimiz alanların tanıtımını yapmak için bir çok mecra ve yöntem vardır. Fakat akılda kalıcılığını sağlamak ve ses getirmesi isteniyorsa tanıtım filmi olmazsa olmaz şartlardan biridir. PrKreatif olarak firmanızın bilinirliği için tüm bu şartlar eşliğinde kaliteli bir tanıtım filmi oluşturuyoruz.

Reklam Filmi

Firmanıza ait olan ürünleri veya hizmetleri tanıtmak amacıyla oluşturulan senaryoyu videolaştırmaya reklam filmi denir. Söz konusu ürünün reklamı için deneyimli ekipler eşliğinde hazırlanan materyaller marka imajına  ve hedef kitleye göre en münasip içeriklerle reklamverene sunularak bu doğrultuda istenilen en doğru  reklam filmini hazırlarız.

Kurumsal Video Çözümleri

Firma veya kuruma ait marka bilinilirliğini arttırmak amacıyla daha çok tercih edilir hale gelen kurumsal videolar dijital medya sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ekiplerimizce hazırlanan kurumsal videolar ile markanızı hedef kitle nezdinde daha kaliteli ve güvenli bir konuma çıkmanıza yardımcı oluyoruz.